1. Nahrin produktus ir iespejems iegādāties internet-veikala www.nahrin.lv  Vai ierodoties Nahrin veikalā  Stabu ielā 30, Rīgā. Veikala darba laiks darba dienās no 10:00 līdz 17:00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – slēgts.

2. Lai iegādātos produktus internet-veikalā, izvēlēties vēlamo produktu un nospiedied pogu “PIEVIENOT GROZAM”. Kad visi vēlamie produkti ir pievienoti grozam, ekrāna labajā augšējā stūrī noklikšķiniet uz iepirkuma groza ikonās.

3. Ja jums ir kupons ar atlaižu kodu, tas jāievada speciālajā laukā (pārskatot iepirkuma groza saturu) un jānospiež poga “IZMANTOT KUPONU”

4. Nospiediet pogu “APMAKSĀT”, noteiktos laukos ievadiet savu vārdu un uzvārdu un tālruņa numuru, un izvēlieties vienu no trim piegādes veidiem: DPD pakomāts (4,00 €, bezmaksas piegāde pasūtījumiem sākot no 50,00 €); Tiešā piegāde uz jūsu noteikto adresi (6,00 €, bezmaksas piegāde pasūtījumiem sākot no 50,00 €); Izņemšu pasūtījumu personīģi Nahrin veikalā Stabu ielā 30, Rīgā (bezmaksas).

5. Izvēlieties vēlamo apmaksas veidu (maksājums tiešsaites intenetbankā vai ar maksājuma karti), veiciet apmaksu un pabeidziet pirkumu.

6. Uz jūsu iepriekš norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu. Pasūtījums tiks izsūtīt 1-2.darba dienu laikā. Ja izvēlējaties pasūtījumu saņemt personīģi, jūs saņemsiet apstiprinājumu uz e-pastu par to ka pasūtījums sagatavots un gaida jūs.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā, zvaniet mums uz  +371 28 335 325