K: Kur tiešie tiek ražoti Nahrin produkti?

V: Visi produkti tiek izstrādāti, ražoti un iepakoti Nahrin AG rūpnīcās  Šveicē. Nahrin AG (uztura bagātinātāji un garšvielas) tiek rāžoti rūpnīca pilsētā Sarnen. Savukārt visi  Jüstrich Cosmetics AG produkti (ārstniecisko augu krēmi un kosmētika) rūpnīcā Berneck pilsētā. Abi uzņēmumi pieder  Jüstrich ģimenei kura tos arī ikdienā vada. Nahrin AG uzņemums tika dibināts 1954. gada.

K: Vai Nahrin AG produkti ir reģistrēti un atļauti lietošanai Latvijā?

V: Nahrin AG uztura bagātinātāji ir pārbaudīti, atzīti par drošiem lietošanai un ir reģistrēti LR Pārtikas un veterinārajā dienestā. Kosmētikas produkti ir pārbaudīti, atzīti par drošiem lietošanai un ir reģistrēti LR Veselības inspekcija.

Izvēloties jebkuru uztura bagātinātāju ieskam pārliecināties ka ir droši zināmi to izcelsmes valsts, kur un kādos apstākļot tie tiek izgatavoti, kas tieši tos ražo un vai to ražošanā tiek izmantotas svaigas un augstākās kvalitātes izejvielas? Kā arī to izplatītājs ir reģistrēts un fiziski atrodās Latvijas Republikā, izplatītājs spēj sniegt profesionālas konsultācijas par produktu sastāvu un to drošu lietošanu. Atceraties, lietojot nezināmas izcelsmes un nenoteikta sastāva uztura bagātinātājus Jūs nopietni apdraudat savu veselību un dzīvību!

K: Kāpēc izvēleties Nahrin produktus? 

V: Iegādājoties Nahrin produktus Jūs varat būt droši ka tie tiek izstrādāti, pārbaudīti, izgatavoti un iepakoti Nahrin rūpnīcās Šveicē. Viss augstākminētias process notiek ievērojot visaugstākos Šveices kvalitātes standartus!

K: Kā un kur es varu iegādāties Nahrin produktus? Kādas ir iespējas par tiem norēkināties un tos saņemt?

V: Visus produktus var iegādāties ierodoties Nahrin veikalā Stabu ielā 30, Rīgā LV-1011 vai internetveikalā www.nahrin.lv  Visus norēķinus var droši veikt izmantojot norēķinu karti vai tiešaitē internetbankā. Pasūtījums, pēc izvēles tiks nogādāts uz jūsu izvēlēto DPD paku bodi vai kurjers atvedīs to uz Jūsu norādīto adresi jebkurā vietā Latvijā. Pasūtījumu var saņemt arī ierodoties Nahrin veikalā. Vairāk lasiet Pasūtījumu saņemšanas/piegādes noteikumos.

K: Kas notiek, ja es pasūtu nepareizo produktu, vai es gribu to atgriezt?

V: Lūdzu, rakstiet mums uz info@nahrin.lv un mēs mēgināsim atrast Jums piemēroto risinājumu.

K: Kā es varu kļūt par Nahrin produktu izplatītāju?

V: Par šo jautājumu lūdzu rakstiet uz info@nahrin.lv vai zvaniet uz +37128335325