ŠVEICES DABĪGIE PRODUKTI VISAI ĢIMENEI

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI UN VITAMĪNI

Labākie un tīrākie augu ekstrakti ir visvērtīgākās mūsu uztura bagātinātaju sastāvdaļas. Nahrin uztura bagātinātāji visai ģimenei – saaukstēšanās un vīrusu slimību profilaksei. Locītavu, kaulu un muskuļu saslimšanu profilaksei. Imunitātes stiprināšanai un svara kontrolei.

TĪRĀ, DABĪGĀ KOSMĒTIKA

Bez alergēniem un parabēniem, tīra un dermatoloģiski pārbaudīta kosmētika, kas piemērota visjutīgākajai ādai. Ārstniecisko augu krēmi.

GARŠVIELAS UN ZUPAS

Labāko garšaugu un augu maisījumi, lai ēdiens būtu viegls, veselīgs un garšīgs. Beztauku buljoni un dažādi garšvielu maisījumi.

Nahrin AG uztura bagātinātāji

Nahrin rūpnīca Šveicē

Jüstrich Cosmetics AG kosmētika

KVALITĀTE KOPŠ 1954

Nahrin AG un Jüstrich Cosmetics ir ģimenes uzņēmumi, kuru darbība aizsākās 1954. gadā Sarnenā, Šveicē. Apņemoties nepārtraukti rūpēties par dabu, dzīvot un strādāt tīrā vidē 1987.gadā tika atklāta jauna moderna rūpnīca, kuras apkures sistēmai tiek izmantoti tikai un vienīgi ģeotermālās enerģijas avoti ar nulls oglekļa dioksīda emisiju.

Produktu klāsts nepārtraukti paplašinās, taču joprojām pastāv tādi, kuri praktiski nav mainījušies kopš  70. un 80. gadiem un joprojām atbilst visām mūsdienu prasībām veselības un skaistumkopšanas jomās.

Kopš 2002. gada abus uzņēmumus vada trīs Jüstrich ģimenes locekļi, kuri ir izplatījuši savu zīmolu visā pasaulē un tagad savus produktus piedāvā gandrīz 30 valstīs.

Green Link SIA ir vienīgais Nahrin AG un Jüstrich Cosmetics pārstāvis Latvijā un Lietuvā.

iso sertifikaat nahrin

ISO 9001

Kvalitātes vadības sertifikāts

gmp sertifikaat nahrin

GMP kvalitāte

Labas ražošanas prakses sertifikāts

BIO INSPECTA

Tīrās izejvielas un bioloģiskā lauksaimniecība

Aloe Vera

Mūsu produktos tiek izmantotā vistīrākā Aloe Vera

dermatoloģiski pārbaudīts

DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS

Visa mūsu kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta

dimants 2017

BEAUTY DIAMOND 2017 TITULA IEGUVĒJS

Labākais dabīgais produkts kāju kopšanai

dimants 2018

BEAUTY DIAMOND 2018 TITULA IEGUVĒJS

Parim looduslik kehahooldustoode

skaistuma dimants 2019. gada kvalitātes zīme

BEAUTY DIAMOND 2019 TITULA IEGUVĒJS

Labākais dabīgais sejas kopšanas līdzeklis

KVALITĀTE

Visu produktu izstrāde, ražošana un iepakošana notiek Nahrin un Jüstrich Cosmetics rūpnīcās Šveices Alpos. Rāzošana pilnībā atbilst daudziem starptautiskajiem standartiem un tajā tiek ievērotas visstingrākās Šveices kvalitātes prasības.

Pēdējā desmitgadē ir krietni pastiprinājušās starptautiskās prasības uztura bagātinātājiu un kosmētikas ražošanai. Ražošanas process jānodrošina ar modernāko aprīkojumu un tehnologijām lai panāktu produktu tehnoloģisko kvalitāti un to atbilstību higiēnas normām pilnīgi jaunā līmenī lai tādus produktus bez raizēm piegādātu dažados pasaules tirgos.

Nahrin uztura bagātinātāji ir reģistrētas LR Pārtikas un veterinārajā dienestā un kosmētikas izstrādājumi ir reģistrēti Eiropas kosmētikas reģistrā un LR Veselības inspekcijā.

UZTICAMĪBA

Augstas kvalitātes produktiem ir nepieciešamas augstākās kvalitātes izejvielas. Šajā nolūkā Nahrin pie visiem saviem piegādātājiem veic regulāro izejvielu iegūšanas procesa kontroli. Bet saņemot izejvielas rūpnīcās Šveicē, notiek to rūpīgā pārbaude pēc kuras, tās tiek nosūtītas testēšanai uz neatkarīgām laboratorijām. Tādejādi, Nahrin produktiem tiek noteiktas un atlasītas labākās un tīrākās izejvielas. Produktu izejvielu atlases galvenais kritērijs nav cena bet, ir visaugstākā kvalitāte.

Ražots Šveicē – ko tas nozīmē? Lai ražotājs varētu marķēt savu produktu ar šo logo, 80% no kopējiem uztura bagātinātāja (kosmētikas) ražošanas procesiem un 50% no procesiem kas saistīti ar produkta izstrādi utt. ir jānotiek  Šveicē. Tādējādi Nahrin nav tikai precū zīmols. Tā ir garantija atbistībai visaugstākajiem Šveices kvalitātes standartiem! Nahrin – Ražots Šveicē

Musdienās, tirgū un īpaši interneta vidē tiek piedāvāti dažadi uztura bagātinātāji un kosmētika. Bet, iegādājoties tādus produktus vai jūs tiešām zinat no kurienes tie nāk, kāda ir izejvielu kvalitāte un kur, un kādos apstākļos tie tiek ražoti? Cik droši un nekaitīgi tādi produkti ir Jūsu un jūsu tuvāko cilvēku veselībai? Mūsu gadījumā, Nahrin garantē ka visi produkti nāk no pašu rūpnīcām Šveicē, tie netiek ražoti kādā citā vietā pasaulē un pilnīgi viss ražošanas process sākot ar produkta izstrādi līdz pārdošanai gala klientam tiek kontrolēts atbilstoši visaugstākajām Šveices kvalitātes prasībām.

Mūsu produktos izmantotā alveja ir sertificēta atbilstoši “The International Aloe Science Council” prasībām kas nodrošinā tās augsto efektivitāti. Savukārt  visa Jüstrich Cosmetics kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta un pēdējos gados vairāki produkti ir ieguvuši labāko dabīgo kosmētikas līdzekļu titulus dažādās Eiropas valstīs.

ĪPAŠNIEKI

Nicole Jüstrich

Ekspota vadītājs, valdes loceklis

Jacqueline Jüstrich

Jurists, valdes loceklis

Michel Jüstrich

Startēgijas vadītājs, valdes loceklis

APMEKLĒ MŪS SOCIĀLAJOS TĪKLOS!